درباره ما خانه

MARSUS COM
ترموستات های خانگی
ترموستاتهای خانگی همانطور که از نامشان نیز واضح است به منظور کاربرد در منازل و ادارات طراحی و تولید شده است. مراد از مصارف خانگی این نوع ترموستات ها معین بودن مشخصات و ویژگی های آنها نظیر نگهداری در دمای و رطوبت طبیعی محیط (دمای ºC 10- تا 70 + و رطوبت RH 5 تا 80 درصد) و محدوده اندازه گیری و تنظیم دمایی مشخصی می باشد. این نوع ترموستات ها در دو نوع مختلف تولید می شوند که هریک با ویژگی های منحصر بفرد خود به تمامی نیازهای شما در کنترل سیستم های سرمایش و گرمایش منزل و یا محل کارتان به خوبی پاسخ خواهد داد.
ترموستات صفحه لمسی دریما
سری ترموستات های پیشرفته «دریما» با قابلیت برنامه ریزی هفتگی و امکانات منحصر به فرد به تمام نیازهای کنترلی مدرن در خانه شما پاسخ می دهد. قابلیت برنامه ریزی با منوی ویژه و تنظیم آسان موجب راحتی کاربر و کاهش مصرف انرژی میگردد. دریما ویژگی های فوق العاده ای نظیر صفحه کلید لمسی، سیستم ساعت و روز واقعی، نمایشگرLCD بزرگ و خوانا به همراه قابلیت دید در شب را ارائه می دهد.
Dreama Series
ترموستات دیجیتالی MT
ترموستات سری MT ساخت مرصوص کام با تکیه بر کاربرد آسان و مقاومت زیاد در شرایط گوناگون محیطی، به آنچه که شما واقعاً از یک ترموستات انتظار دارید پاسخ میدهد. استفاده از کلیدهای مقاوم و نمایشگر با اندازه مناسب و نور کافی در شب، شما را نسبت به استفاده مادام العمر از دستگاهتان مطمئن خواهد ساخت. همچنین با امکان انتخاب از میان گستره وسیع محصولات، هیچ نیازی از شما بی پاسخ نمی ماند.
MT Series