خانه هوشمند مرصوص تکنولوژی برتر در صنعت هوشمندسازی ساختمان
را برای راحتی زندگی شما فراهم نموده است.
تجهیزات هوشمند سازی ساختمان امکان کنترل تمامی تجهیزات مربوط به تاسیسات مکانیکی و الکتریکی را برای افراد از طریق کلید های هوشمند، موبایل و تبلت امکان پذیر می سازد.

با خانه هوشمند مرصوص همه ی وسایل خانه شما به یکدیگر متصل هستند و با یک دستگاه مرکزی کنترل می شوند. کنترل سیستم تهویه مطبوع، گرمایش رادیاتورها (پکیج دیواری) و سیستم روشنایی از هر جای خانه و حتی دور از خانه قابل کنترل می باشند. هر دستگاهی که به نوعی بتوان آنرا به برق وصل کرد را میتوان با سامانه خانه هوشمند مرصوص کنترل نمود. بنابراین محدودیتی در استفاده از امکانات یک سیستم هوشمند خانگی وجود ندارد.

مهم نیست که خانه شما ساخته شده یا در حال ساخت و بازسازی باشد، مرصوص در هر مرحله خانه شما را به یک خانه هوشمند تبدیل می کند.

چگونگی عملکرد خانه هوشمند مرصوص
کنترلرهای سیستم های سرمایشی و گرمایشی (کولر ابی، فن کوئل، داکت اسپلیت همراه با کویل ابگرم و رادیاتورها) و کلید های روشنایی (تک پل تا چهار پل) به یک فرستنده مرکزی (بریج) متصل شده و این دستگاه ارتباط خود را با شبکه وای فای داخل محیط برقرار میسازد. شبکه وا فای دیتا را در یک فضای محتوای ابری (Cloud Server) پردازش کرده و از طریق یک گوشی تلفن همراه هوشمند میتوان به این دیتا بر روی سرور دسترسی داشته و آنرا کنترل نمود. تمامی فرمان هایی که بر روی کلید ها وجود دارد از طریق نرم افزار و از راه دور قابل انجام می باشد.
شماتیک خانه هوشمند مرصوص
مزیت های خانه هوشمند مرصوص

صرفه جویی در مصرف انرژی

با تنظیم دمای هر بخش از خانه بصورت جداگانه و کنترل اتوماتیک سیستم های تهویه مطبوع با خانه هوشمند مرصوص میتوانید در مصرف انرژی صرفه جویی فراوانی انجام دهید. دیگر وسایل سرمایشی و گرمایشی بیش از اندازه نیاز روشن نمانده و نیازی به کنترل دستی آنها ندارید.

راحتی و آسایش مصرف کننده

از هر جایی که هستید، چه داخل منزل و چه خارج از آن، تنها با چند کلیک ساده، تعداد زیادی از وسایل خانه را کنترل کنید، بدون کلید وارد شوید و قبل از رسیدن دمای منزل یا محل کار خود را تنظیم کنید. هنگام مسافرت چراغ ها را روشن و خاموش کنید تا منزل شما خالی بنظر نرسد و امکانات رفاهی فراوان دیگری که بوسیله خانه هوشمند مرصوص بدست می آورید.

طراحی یکسان و زیبا

تمامی کلید های هوشمند مرصوص در ابعاد استاندارد آمریکایی با طراحی شیشه ای در دو رنگ سفید و مشکی بوده و با هر نوع دکوراسیون خانگی براحتی هماهنگ میشود. عملکرد تمامی کلید ها بصورت لمسی بوده و بدلیل وجود قاب زیرین مجزا نصب آنها به آسانی انجام میگیرد. این کلید ها منطبق با قوطی 8 در 8 استاندارد میباشند.

امکانات خانه هوشمند مرصوص

کنترل هوشمند دما

ترموستات های هوشمند سیستم تهویه مطبوع با قابلیت اتصال به انواع فن کوئل، داکت اسپلیت، کولر آبی، پکیج گرمایشی دیواری و زمینی و سیستم گرمایش از کف

کنترل هوشمند روشنایی

کنترل دیجیتالی و هوشمند روشنایی داخل و خارج ساختمان در چهار مدل یک پل، دو پل، سه پل و چهار پل

سیستم های امنیتی

انواع سیستم های امنیتی شامل سنسور های مختلف حریق، حرکت، دود، صدا و ... با قابلیت هماهنگ سازی با سامانه هوشمند مرصوص

مرصوص در شبکه های اجتماعی

تلگرام مرصوص کام اینستگرام مرصوص کام فیسبوک مرصوص کام

تماس با ما

تهران - نیاوران، خیابان باهنر

مقابل خیابان جماران، پلاك 180 ، طبقه 2، واحد 6

تلفن : 26132890 - 021

فکس : 26132895 - 021

ای میل : info@marsusgroup.com

درباره مرصوص کام

مرصوص با بیش از دو دهه سابقه، تولید کننده ترموستات های فن کوئل، داکت اسپلیت، سیستم های گرمایش از کف، زنت، هواساز و کلیه سیستم های تهویه مطبوع می باشد.انبوه سازان و شرکت های نام آشنای بزرگی سالهاست از محصولات و خدمات ما استفاده میکنند. مرصوص تولید کننده ایرانی با افتخار خدماتی متمایز به ایرانیان ارائه می نماید.