راهکارهای مرصوص برای راحتی و آسایش شما طراحی شده و سیستم های کلاسیک
کنترل تهویه مطبوع را بگونه ای متفاوت ارائه میکند.

این امکانات در حال حاضر شامل ترموستات تبلت همراه با قابلیت کنترل از طریق اینترنت بر پایه سیستم هوشمند BMS سامسونگ، ماژول کترل فن کوئل و کولر آبی بصورت بی سیم (وایرلس)، ترموستات با قابلیت کنترل 2 شیر برقی مناسب برای فن کوئل های 4 لوله ای (سرد و گرم همزمان) و ترموستات مناسب برای فن کوئل های 4 دور می باشند.
این مجموعه راهکارها بعنوان یک تک محصول ارائه شده و میتوان بدون پیچیدگی از آنها استفاده نمود.

ترموستات تبلت NT مرصوص

BMS سامسونگ

ترموستات تبلت ان تی Tablet NT که همانند مدل پایه آن 550 دارای کاربری جهت کنترل انواع فن کوئل سه دور و تک دور و داکت اسپلیت می باشد این بار مجهز به یک عملکرد اضافه شده که بر پایه سیستم هوشمند BMS سامسونگ عمل نموده و میتواند جایگزینی برای ترموستات هانیول مدل DT100 باشد.

ماژول بی سیم مرصوص

راهکار وایرلس

کنترل وایرلس سری Tec 202 یک محصول کاملا کاربردی بوده که قابلیت کنترل بی سیم را برای انواع فن کوئل و کولرآبی فراهم مینماید. اگر دستگاه کولر آبی یا فن کوئل شما در جایی قرار دارد که امکان سیم کشی بین آن و کنترلر(ترموستات) دیواری وجود ندارد، راهکار وایرلس مرصوص بدون نیاز به سیم و با داشتن برق مجزا در محل دستگاه و کنترلر امکان اتصال کلید را ممکن میسازد.

امکان دیگری که این محصول ارائه میدهد، کنترل چندین دستگاه فن کوئل بوسیله یک ترموستات بوده که مناسب برای محیط های بزرگ دارای چندین دستگاه فن کوئل می باشد. شما با استفاده از یک ترموستات دیواری و اتصال بی سیم آن به چندین ماژول بی سیم که روی فن کوئل ها نصب شده استف تمامی دستگاه ها را روشن/خاموش کرده و در دمای دلخواه تنظیم مینمایید.

ترموستات تبلت NT مرصوص

فن کوئل 4 لوله ای (دو شیر برقی)

در ترموستات های معمولی که برای کنترل فن کوئل ها بکار میروند، امکان قطع و وصل سه دور فن جهت تنظیم خروجی هوا و یک شیر برقی جهت کنترل جریان آب وجود دارد. این فن کوئل ها به نوع دو لوله ای معروف هستند (یک خروجی و یک ورودی).

در انواع پیشرفته تر فن کوئل ها، کنترل دما توسط جریان همزمان آب سرد و گرم صورت میگیرد. این فن کوئل ها شامل دو لوله ورودی و دو لوله خروجی بوده که اغلب مجهز به 2 شیر برقی نیز میباشند. مرصوص در مدل خاصی از ترموستات تبلت امکان کنترل دو شیر برقی را فراهم نموده است.

این محصول تا قبل از این تنها بصورت وارداتی در بازار عرضه شده و مرصوص توانسته است اولین نمونه تولید داخل این محصول را روانه بازار نماید.

ترموستات تبلت NT مرصوص

فن کوئل 4 دور

فن کوئل هایی که در بازار همواره عرضه میشوند با سه دور فن بوده و توسط ترموستات های سه دور کنترل میشوند. برخی از انواع خاص فن کوئل ها مجهز به 4 دور خروجی فن بوده که تاکنون، برای کنترل آنها از نمونه ترموستات های وارداتی استفاده می شده است. مرصوص با استفاده از دانش بومی سازی شده، محصول تبلت را در یک مدل خاص برای کنترل چهار دور فن طراحی و روانه بازار نموده است.

مرصوص در شبکه های اجتماعی

تلگرام مرصوص کام اینستگرام مرصوص کام فیسبوک مرصوص کام

تماس با ما

تهران - نیاوران، خیابان باهنر

مقابل خیابان جماران، پلاك 180 ، طبقه 2، واحد 6

تلفن : 26132890 - 021

فکس : 26132895 - 021

ای میل : info@marsusgroup.com

درباره مرصوص کام

مرصوص با بیش از دو دهه سابقه، تولید کننده ترموستات های فن کوئل، داکت اسپلیت، سیستم های گرمایش از کف، زنت، هواساز و کلیه سیستم های تهویه مطبوع می باشد.انبوه سازان و شرکت های نام آشنای بزرگی سالهاست از محصولات و خدمات ما استفاده میکنند. مرصوص تولید کننده ایرانی با افتخار خدماتی متمایز به ایرانیان ارائه می نماید.