ترموستات مرصوص مدل دریما کولر

دریما دیمر، کنترلر فن های دور متغیر هواساز

ترموستات دیمر دار مرصوص مدل دریما دیمر یک کلید هوشمند مخصوص هواساز و زنت است که علاوه بر قابلیت های دیمر مکانیکی، امکان کنترل دما را دارد.
ترموستات پیشرفته "دریما دیمر" با قابلیت برنامه ریزی هفتگی، صفحه لمسی پیشرفته و کنترل از راه دور بهترین وسیله برای کنترل انواع هواساز و زنت بمنظور تامین آسایش و کاهش مصرف انرژی می باشد.
این محصول با تنظیم دمایی - زمانی - بطور متوسط 20 درصد هزینه برق آن را کاهش می دهد. این ترموستات با 6 دور کنترل فن به صورت دستی و اتوماتیک، تایمر روشن و خاموش از 15 دقیقه الی 8 ساعت و کنترل متناوب دور فن موجب آسایش شما می گردد. با لمس کلید Auto، تنظیم سرعت فن به صورت خودکار انجام شده و ترموستات با توجه به دماي محیط، دور فن را روي یکی از سرعتهاي مطلوب ششگانه قرار می دهد و با رسیدن به دماي مطلوب، فن خاموش می شود.
نمایشگر دیجیتال دمای اتاق و مقدار تنظیم شده بهمراه نشانگر های وضعیت پمپ و دور موتور، باعث تنظیم دقیق دما و آگاهی از صحت عملکرد کولر می باشد.

کاهش مصرف انرژی
ترموستات دریما دیمر موجب کاهش هزینه های سرمایش (آب و برق) سالیانه تا میزان 30 % می گردد. (این میزان به نحوه استفاده و محدوده جغرافیایی مورد استفاده بستگی دارد.)
قابلیت برنامه ریزی
ترموستات دریما دیمر داری برنامه زمان بندی برای روشن- خاموش نمودن هواساز و زنت می باشد. با تنظیم برنامه اولین روز کاری هفته، سایر روزهای کاری نیز به صورت اتوماتیک تنطیم می شوند. در صورت نیاز می توان برنامه کلیه روزهای هفته را نیز به صورت جداگانه با منوی ویژه تنظیم نمود.
کارکرد آسان
نمایشگر دیجیتالی 3.5 اینچی با صفحه کلید لمسی موجب سهولت ارتباط با کاربر می گردد. نور پس زمینه موجب خوانایی فوق العاده با قابلیت دید در شب می شود.
کنترل دقیق دما
ترموستات دریما دیمر دمای اتاق را با دقت 1 درجه سانتیگراد در محدوده دمایی 15 تا 35 درجه تحت کنترل دارد.

مشخصات ابعاد و وزن:

وزن 230 گرم
ابعاد کلی 102*86*35 میلی متر

مشخصات فنی:

محدوده اندازه گیری دما 0°c~50°c
حساسیت کنترل(دور 1) 1°C
حساسیت کنترل(سایر دورها) 0.5°C
محدوده تنظیم دما توسط کنترل از راه دور 16°c~31°c
محدوده تنظیم دما توسط ترموستات 15°c~35°c
حداکثر جریان(فن) 5 A
حداکثر جریان(پمپ) 1 A
درجه حفاظت (IP) 20

مرصوص در شبکه های اجتماعی

تلگرام مرصوص کام اینستگرام مرصوص کام فیسبوک مرصوص کام

تماس با ما

تهران - نیاوران، خیابان باهنر

مقابل خیابان جماران، پلاك 180 ، طبقه 2، واحد 6

تلفن : 26132890 - 021

فکس : 26132895 - 021

ای میل : info@marsusgroup.com

درباره مرصوص کام

مرصوص با بیش از دو دهه سابقه، تولید کننده ترموستات های فن کوئل، داکت اسپلیت، سیستم های گرمایش از کف، زنت، هواساز و کلیه سیستم های تهویه مطبوع می باشد.انبوه سازان و شرکت های نام آشنای بزرگی سالهاست از محصولات و خدمات ما استفاده میکنند. مرصوص تولید کننده ایرانی با افتخار خدماتی متمایز به ایرانیان ارائه می نماید.