ترموستات مرصوص مدل دریما کولر

دریما کولر مرصوص، کنترلر هوشمند کولر آبی

ترموستات کولر آبی مرصوص مدل دریما کولر یک کلید هوشمند مخصوص کولر های آبی است که علاوه بر قابلیت های کلید مکانیکی کولر، امکان کنترل هوشمند دور موتور و پمپ را مطابق با دمای محیط و مقدار دمای مطلوب دارد.
سری ترموستات های پیشرفته "دریما کولر" با قابلیت برنامه ریزی هفتگی، صفحه لمسی پیشرفته و کنترل از راه دور بهترین وسیله برای کنترل کولر آبی خانه شما بمنظور تامین آسایش و کاهش مصرف انرژی می باشد. ترموستات کولر آبی مرصوص مدل دریما کولر یک کلید هوشمند مخصوص کولر های آبی است که علاوه بر قابلیت های کلید مکانیکی کولر، امکان کنترل هوشمند دور موتور و پمپ را مطابق با دمای محیط و مقدار دمای مطلوب دارد.
کنترل خودکار دور موتور موجب کاهش سر و صدا و جرقه ناشی از قطع و وصل موتور، افزایش دقت کنترل و در نتیجه راحتی بیشتر و کاهش مصرف انرژی و استهلاک موتور می گردد.
کنترل خودکار پمپ در شب امکان خاموش کردن پمپ در ساعات خنک را فراهم کرده و تایم خواب، آسایش و صرفه جویی در مصرف برق را بهمراه دارد.
نمایشگر دیجیتال دمای اتاق و مقدار تنظیم شده بهمراه نشانگر های وضعیت پمپ و دور موتور، باعث تنظیم دقیق دما و آگاهی از صحت عملکرد کولر می باشد.

کاهش مصرف انرژی
ترموستات دریما کولر موجب کاهش هزینه های سرمایش (آب و برق) سالیانه تا میزان 30 % می گردد. (این میزان به نحوه استفاده و محدوده جغرافیایی مورد استفاده بستگی دارد.)
قابلیت برنامه ریزی
ترموستات دریما کولر داری برنامه زمان بندی برای روشن- خاموش نمودن کولر آبی می باشد. با تنظیم برنامه اولین روز کاری هفته، سایر روزهای کاری نیز به صورت اتوماتیک تنطیم می شوند. در صورت نیاز می توان برنامه کلیه روزهای هفته را نیز به صورت جداگانه با منوی ویژه تنظیم نمود.
کارکرد آسان
نمایشگر دیجیتالی 3.5 اینچی با صفحه کلید لمسی موجب سهولت ارتباط با کاربر می گردد. نور پس زمینه موجب خوانایی فوق العاده با قابلیت دید در شب می شود.
کنترل دقیق دما
ترموستات دریما کولر دمای اتاق را با دقت 1 درجه سانتیگراد در محدوده دمایی 10 تا 35 درجه تحت کنترل دارد.
ریموت رادیویی
ترموستات - تایمر دریما کولر مرصوص دارای ریموت کنترل رادیویی با برد مفید 200 متر در فضای آزاد بوده که تقریبا از همه جای خانه میتوان کولر را روشن یا خاموش نمود.

مشخصات ابعاد و وزن:

وزن 230 گرم
ابعاد 102*86*35 میلی متر

مشخصات فنی:

محدوده تنظیم دما 10°c-35°c
محدوده اندازه گیری دما 0°c-50°c
دقت اندازه گیری 1.0°c
ولتاژ تغذیه 220Vac-50/60 Hz
حداکثر جریان موتور 6 A
حداکثر جریان پمپ 3 A
درجه حفاظت IP20
برد مفید ریموت 200 متر

مرصوص در شبکه های اجتماعی

تلگرام مرصوص کام اینستگرام مرصوص کام فیسبوک مرصوص کام

تماس با ما

تهران - نیاوران، خیابان باهنر

مقابل خیابان جماران، پلاك 180 ، طبقه 2، واحد 6

تلفن : 26132890 - 021

فکس : 26132895 - 021

ای میل : info@marsusgroup.com

درباره مرصوص کام

مرصوص با بیش از دو دهه سابقه، تولید کننده ترموستات های فن کوئل، داکت اسپلیت، سیستم های گرمایش از کف، زنت، هواساز و کلیه سیستم های تهویه مطبوع می باشد.انبوه سازان و شرکت های نام آشنای بزرگی سالهاست از محصولات و خدمات ما استفاده میکنند. مرصوص تولید کننده ایرانی با افتخار خدماتی متمایز به ایرانیان ارائه می نماید.